FJ1120001Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FJ1120001Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FJ1120001Z
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 11.2896MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: FJ1120001Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FJ1120001Z
Tau Wae FJ1120001Z Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 11.2896MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58776 pcs Pepa Raraunga FJ1120001Z.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ FJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa FJ1120001ZTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 11.2896MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 11.2896MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA