FH2600022
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FH2600022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FH2600022
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 26MHZ 11PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FH2600022.pdf2.FH2600022.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FH2600022
Tau Wae FH2600022 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 26MHZ 11PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123277 pcs Pepa Raraunga 1.FH2600022.pdf2.FH2600022.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FH Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FH2600022TR Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 11pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Te Manawanui Toa ±7ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 26MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz ±7ppm Crystal 11pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead