FH1200001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FH1200001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FH1200001
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 1.FH1200001.pdf2.FH1200001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FH1200001
Tau Wae FH1200001 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122167 pcs Pepa Raraunga 1.FH1200001.pdf2.FH1200001.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SaRonix-eCera™ FH Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa FH1200001CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakanui i te kaha 20pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±30ppm Rautanga 12MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 12MHz ±30ppm Crystal 20pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead