DZ23C43-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C43-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ23C43-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 43V SOT23-3
Ngā Rauemi: DZ23C43-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ23C43-7
Tau Wae DZ23C43-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 43V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 491874 pcs Pepa Raraunga DZ23C43-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 43V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Mana - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa DZ23C437
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 43V 300mW ±5% SOT-23-3 Whirihoranga 1 Pair Common Cathode