DZ23C39-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C39-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ23C39-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 39V SOT23-3
Ngā Rauemi: DZ23C39-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ23C39-7
Tau Wae DZ23C39-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 39V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5720 pcs Pepa Raraunga DZ23C39-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 39V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Mana - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 90 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 39V 300mW ±5% SOT-23-3 Whirihoranga 1 Pair Common Cathode
Tau Wae Tuakiri DZ23C39
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DZ23C36-G3-18
DZ23C36-G3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 36V 300MW SOT23
I roto i te taonga: 1285158 pcs
Tikiake: DZ23C36-G3-18.pdf
RFQ
DZ23C36-G3-08
DZ23C36-G3-08
I roto i te taonga: 1422435 pcs
Tikiake: DZ23C36-G3-08.pdf
RFQ
DZ23C39-7-F
DZ23C39-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 39V SOT23-3