DZ23C33-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C33-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ23C33-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3
Ngā Rauemi: DZ23C33-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ23C33-7
Tau Wae DZ23C33-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5817 pcs Pepa Raraunga DZ23C33-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Mana - Max 300mW Packaging Cut Tape (CT)