DSS30101L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSS30101L-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSS30101L-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 30V 1A SOT23
Ngā Rauemi: DSS30101L-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSS30101L-7
Tau Wae DSS30101L-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS NPN 30V 1A SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366695 pcs Pepa Raraunga DSS30101L-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 100mA, 1A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 600mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DSS30101L-7DICT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 1A 250MHz 600mW Surface Mount SOT-23-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 500mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 1A Tau Wae Tuakiri DSS30101