DSS20201L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSS20201L-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSS20201L-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 20V 2A SOT-23
Ngā Rauemi: DSS20201L-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSS20201L-7
Tau Wae DSS20201L-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS NPN 20V 2A SOT-23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 718435 pcs Pepa Raraunga DSS20201L-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 20V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 100mV @ 200mA, 2A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 600mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DSS20201L7
DSS20201LDITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 2A 150MHz 600mW Surface Mount SOT-23-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A Tau Wae Tuakiri DSS20201