DSR6U600D1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR6U600D1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSR6U600D1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3
Ngā Rauemi: DSR6U600D1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSR6U600D1
Tau Wae DSR6U600D1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4121 pcs Pepa Raraunga DSR6U600D1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.6V @ 6A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa DIODESTAR™ Te Whakaora Whakaora (trr) 45ns
Packaging Tube Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa DSR6U600D1DI Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 6A Surface Mount TO-252-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 6A Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz
Tau Wae Tuakiri DSR6U600
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSR6V600D1-13
DSR6V600D1-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3
I roto i te taonga: 5525 pcs
Tikiake: DSR6V600D1-13.pdf
RFQ
DSR24D
DSR24D
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: CONTROL RELAY UNDER VOLT 24VDC