DSM80101M-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSM80101M-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSM80101M-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 80V 0.5A SOT26
Ngā Rauemi: DSM80101M-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSM80101M-7
Tau Wae DSM80101M-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS NPN 80V 0.5A SOT26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 323406 pcs Pepa Raraunga DSM80101M-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
Momo Pukapuka NPN + Diode (Isolated) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26
Raupapa - Mana - Max 600mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa DSM80101M-7DITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN + Diode (Isolated) 80V 500mA 600mW Surface Mount SOT-26 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 10mA, 1V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA