DN350T05-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DN350T05-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DN350T05-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 350V 0.5A SOT23-3
Ngā Rauemi: DN350T05-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DN350T05-7
Tau Wae DN350T05-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS NPN 350V 0.5A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 701840 pcs Pepa Raraunga DN350T05-7.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 350V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1V @ 5mA, 50mA
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa DN350T05DICT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 500mA 50MHz 300mW Surface Mount SOT-23-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 50mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA Tau Wae Tuakiri DN350T05