DMTH6004LPSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH6004LPSQ-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH6004LPSQ-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 100A POWERDI5060
Ngā Rauemi: DMTH6004LPSQ-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH6004LPSQ-13
Tau Wae DMTH6004LPSQ-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 100A POWERDI5060 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 62956 pcs Pepa Raraunga DMTH6004LPSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.6W (Ta), 138W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4515pF @ 30V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 47.4nC @ 4.5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 100A (Ta) 2.6W (Ta), 138W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)