DMTH4007LPSQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4007LPSQ-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH4007LPSQ-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET NCH 40V 15.5A POWERDI
Ngā Rauemi: DMTH4007LPSQ-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH4007LPSQ-13
Tau Wae DMTH4007LPSQ-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET NCH 40V 15.5A POWERDI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 133041 pcs Pepa Raraunga DMTH4007LPSQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.7W (Ta), 150W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMTH4007LPSQ-13-ND
DMTH4007LPSQ-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1895pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 29.1nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 15.5A (Ta), 100A (Tc) 2.7W (Ta), 150W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15.5A (Ta), 100A (Tc)