DMTH4004SPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4004SPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMTH4004SPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET BVDSS: 31V 40V POWERDI506
Ngā Rauemi: DMTH4004SPS-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMTH4004SPS-13
Tau Wae DMTH4004SPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET BVDSS: 31V 40V POWERDI506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 104940 pcs Pepa Raraunga DMTH4004SPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 90A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3.6W (Ta), 167W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMTH4004SPS-13DI
DMTH4004SPS-13DI-ND
DMTH4004SPS-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4305pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 68.6nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 31A (Ta), 100A (Tc) 3.6W (Ta), 167W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 31A (Ta), 100A (Tc)