DMT4002LPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT4002LPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 100A POWERDI5060
Ngā Rauemi: DMT4002LPS-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT4002LPS-13
Tau Wae DMT4002LPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 100A POWERDI5060 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 74534 pcs Pepa Raraunga DMT4002LPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.8 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6771pF @ 20V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 116.1nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 100A (Ta) 2.3W Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)