DMT3008LFDF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT3008LFDF-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT3008LFDF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 12A
Ngā Rauemi: DMT3008LFDF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT3008LFDF-7
Tau Wae DMT3008LFDF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 12A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159674 pcs Pepa Raraunga DMT3008LFDF-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN2020-6 (Type F)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 9A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 800mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa DMT3008LFDF-7DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 886pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 12A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount U-DFN2020-6 (Type F)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 12A (Ta)