DMT3006LFDF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT3006LFDF-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMT3006LFDF-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET NCH 30V 14.1A UDFN2020
Ngā Rauemi: DMT3006LFDF-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMT3006LFDF-13
Tau Wae DMT3006LFDF-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET NCH 30V 14.1A UDFN2020 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384981 pcs Pepa Raraunga DMT3006LFDF-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN2020-6 (Type F)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 9A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 800mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1320pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22.6nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 3.7V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V