DMS3016SSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMS3016SSS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMS3016SSS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 9.8A 8SO
Ngā Rauemi: DMS3016SSS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMS3016SSS-13
Tau Wae DMS3016SSS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 9.8A 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299074 pcs Pepa Raraunga DMS3016SSS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 9.8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.54W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMS3016SSS-13DI
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1849pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga Schottky Diode (Body) Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 9.8A (Ta) 1.54W (Ta) Surface Mount 8-SO
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 9.8A (Ta)