DMP6350S-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP6350S-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP6350S-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET PCH 60V 1.5A SOT23
Ngā Rauemi: DMP6350S-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP6350S-13
Tau Wae DMP6350S-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET PCH 60V 1.5A SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 390316 pcs Pepa Raraunga DMP6350S-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 900mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 720mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 206pF @ 30V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 4.1nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 1.5A (Ta) 720mW (Ta) Surface Mount SOT-23 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)