DMP6110SSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP6110SSS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP6110SSS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 60V 8SOIC
Ngā Rauemi: DMP6110SSS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP6110SSS-13
Tau Wae DMP6110SSS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 60V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 309990 pcs Pepa Raraunga DMP6110SSS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 4.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.5W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMP6110SSS-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1030pF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 19.4nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 1.5W (Ta) Surface Mount 8-SO