DMP6050SPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP6050SPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP6050SPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFETP-CH 60VPOWERDI5060-8
Ngā Rauemi: DMP6050SPS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP6050SPS-13
Tau Wae DMP6050SPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 186289 pcs Pepa Raraunga DMP6050SPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMP6050SPS-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2.163nF @ 30V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 5.7A (Ta) 1.3W Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5.7A (Ta)