DMP4015SPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP4015SPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP4015SPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 40V 8.5A POWERDI
Ngā Rauemi: DMP4015SPS-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP4015SPS-13
Tau Wae DMP4015SPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 40V 8.5A POWERDI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 155742 pcs Pepa Raraunga DMP4015SPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 9.8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.3W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMP4015SPS-13DIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4234pF @ 20V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 47.5nC @ 5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 40V 8.5A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 8.5A (Ta)