DMP3120L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP3120L-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP3120L-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 2.8A SOT-23
Ngā Rauemi: DMP3120L-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP3120L-7
Tau Wae DMP3120L-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 2.8A SOT-23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1069687 pcs Pepa Raraunga DMP3120L-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.4V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 2.8A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.4W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa 1034-DMP3120L-7DI
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 285pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6.7nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 2.8A (Ta) 1.4W (Ta) Surface Mount SOT-23 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.8A (Ta)