DMP3015LSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP3015LSS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP3015LSS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 13A 8-SOIC
Ngā Rauemi: DMP3015LSS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP3015LSS-13
Tau Wae DMP3015LSS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 13A 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140605 pcs Pepa Raraunga DMP3015LSS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 13A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMP3015LSSDIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2748pF @ 20V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 60.4nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 13A (Ta) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SOP
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 13A (Ta)