DMP3008SFG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP3008SFG-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP3008SFG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 8.6A POWERDI
Ngā Rauemi: DMP3008SFG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP3008SFG-7
Tau Wae DMP3008SFG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 8.6A POWERDI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 307712 pcs Pepa Raraunga DMP3008SFG-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 900mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa DMP3008SFG-7DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2230pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 47nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 8.6A (Ta) 900mW (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 8.6A (Ta)