DMP2200UDW-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP2200UDW-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP2200UDW-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2P-CH 20V 0.9A SOT363
Ngā Rauemi: DMP2200UDW-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP2200UDW-13
Tau Wae DMP2200UDW-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2P-CH 20V 0.9A SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 992847 pcs Pepa Raraunga DMP2200UDW-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 880mA, 4.5V
Mana - Max 450mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ētahi Ingoa DMP2200UDW-13DI
DMP2200UDW-13DI-ND
DMP2200UDW-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 184pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2.1nC @ 4.5V Momo FET 2 P-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 900mA 450mW Surface Mount SOT-363 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 900mA