DMP10H4D2S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP10H4D2S-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP10H4D2S-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 100V 0.27A SOT23
Ngā Rauemi: DMP10H4D2S-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP10H4D2S-7
Tau Wae DMP10H4D2S-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 100V 0.27A SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 513587 pcs Pepa Raraunga DMP10H4D2S-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.2 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 380mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa DMP10H4D2S-7DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 87pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 1.8nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 100V 270mA (Ta) 380mW (Ta) Surface Mount SOT-23
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 270mA (Ta)