DMN6140L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN6140L-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN6140L-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
Ngā Rauemi: DMN6140L-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN6140L-13
Tau Wae DMN6140L-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1113483 pcs Pepa Raraunga DMN6140L-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 1.8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 700mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa DMN6140L-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 40V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 8.6nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 1.6A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount SOT-23
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta) Tau Wae Tuakiri DMN6140