DMN6040SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN6040SSDQ-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN6040SSDQ-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 5.0A SO-8
Ngā Rauemi: DMN6040SSDQ-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN6040SSDQ-13
Tau Wae DMN6040SSDQ-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 5.0A SO-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 245000 pcs Pepa Raraunga DMN6040SSDQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 4.5A, 10V
Mana - Max 1.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMN6040SSDQ-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1287pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22.4nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 5A (Ta) 1.3W Surface Mount 8-SO I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)