DMN4008LFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4008LFG-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN4008LFG-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 40V 14.4A PWDI3333-8
Ngā Rauemi: DMN4008LFG-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN4008LFG-13
Tau Wae DMN4008LFG-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 14.4A PWDI3333-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189825 pcs Pepa Raraunga DMN4008LFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3537pF @ 20V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 74nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 3.3V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 14.4A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 14.4A (Ta)