DMN3190LDW-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3190LDW-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN3190LDW-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 30V 1A SOT363
Ngā Rauemi: DMN3190LDW-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN3190LDW-13
Tau Wae DMN3190LDW-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 30V 1A SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 497984 pcs Pepa Raraunga DMN3190LDW-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.8V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 1.3A, 10V
Mana - Max 320mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ētahi Ingoa DMN3190LDW-13DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 87pF @ 20V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 1A 320mW Surface Mount SOT-363 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1A