DMN2400UFDQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2400UFDQ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 0.9A DFN1212-3
Ngā Rauemi: DMN2400UFDQ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2400UFDQ-7
Tau Wae DMN2400UFDQ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 0.9A DFN1212-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 438151 pcs Pepa Raraunga DMN2400UFDQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN1212-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 200mA, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 400mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-UDFN Ētahi Ingoa DMN2400UFDQ-7DI
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 37pF @ 16V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V