DMN2300U-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2300U-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2300U-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 1.24A SOT23
Ngā Rauemi: DMN2300U-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2300U-7
Tau Wae DMN2300U-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 1.24A SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 430000 pcs Pepa Raraunga DMN2300U-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 175 mOhm @ 300mA, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 430mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa DMN2300U-7DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 64.3pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 1.6nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 1.24A (Ta) 430mW (Ta) Surface Mount SOT-23
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.24A (Ta)