DMN2100UDM-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2100UDM-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2100UDM-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 3.3A SOT-26
Ngā Rauemi: DMN2100UDM-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2100UDM-7
Tau Wae DMN2100UDM-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 3.3A SOT-26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 301184 pcs Pepa Raraunga DMN2100UDM-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 6A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOT-23-6 Ētahi Ingoa DMN2100UDMDIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 555pF @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 3.3A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount SOT-26 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.3A (Ta)