DMN2027UPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2027UPS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2027UPS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 10A POWERDI5060
Ngā Rauemi: DMN2027UPS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2027UPS-13
Tau Wae DMN2027UPS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 10A POWERDI5060 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210931 pcs Pepa Raraunga DMN2027UPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI5060-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 12.5 mOhm @ 9.4A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa DMN2027UPS-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1091pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 11.6nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 10A (Ta), 36A (Tc) 1.1W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 10A (Ta), 36A (Tc)