DMN2005UFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2005UFG-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2005UFG-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 18.1A POWERDI-8
Ngā Rauemi: DMN2005UFG-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2005UFG-13
Tau Wae DMN2005UFG-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 18.1A POWERDI-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220610 pcs Pepa Raraunga DMN2005UFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 13.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.05W (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa DMN2005UFG-13DICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6495pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 164nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 18.1A (Tc) 1.05W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 18.1A (Tc)