DMN2004DWKQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2004DWKQ-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2004DWKQ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2NCH 20V 540MA SOT363
Ngā Rauemi: DMN2004DWKQ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2004DWKQ-7
Tau Wae DMN2004DWKQ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2NCH 20V 540MA SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 522244 pcs Pepa Raraunga DMN2004DWKQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 540mA, 4.5V
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 16V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.95nC @ 8V
Momo FET 2 N-Channel (Dual) FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 540mA (Ta) 200mW Surface Mount SOT-363
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 540mA (Ta)