DMN10H220LQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN10H220LQ-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
Ngā Rauemi: DMN10H220LQ-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN10H220LQ-13
Tau Wae DMN10H220LQ-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 887056 pcs Pepa Raraunga DMN10H220LQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 1.6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.3W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 401pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 8.3nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 1.6A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)