DMN10H170SVT-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN10H170SVT-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN10H170SVT-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 2.6A TSOT26
Ngā Rauemi: DMN10H170SVT-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN10H170SVT-13
Tau Wae DMN10H170SVT-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 2.6A TSOT26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 335377 pcs Pepa Raraunga DMN10H170SVT-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-26
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Ētahi Ingoa DMN10H170SVT-13DI
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1167pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 9.7nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 2.6A (Ta) 1.2W (Ta) Surface Mount TSOT-26
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.6A (Ta)