DMN1004UFDF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN1004UFDF-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 12V 15A UDFN2020-6
Ngā Rauemi: DMN1004UFDF-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN1004UFDF-7
Tau Wae DMN1004UFDF-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 12V 15A UDFN2020-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305405 pcs Pepa Raraunga DMN1004UFDF-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN2020-6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.8 mOhm @ 15A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2385pF @ 6V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 47nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 12V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 12V 15A (Ta) 2.1W (Ta) Surface Mount U-DFN2020-6
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 15A (Ta)