DMJ70H900HJ3
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMJ70H900HJ3
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET BVDSS: 651V 800V TO251
Ngā Rauemi: DMJ70H900HJ3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMJ70H900HJ3
Tau Wae DMJ70H900HJ3 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET BVDSS: 651V 800V TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 57028 pcs Pepa Raraunga DMJ70H900HJ3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-251
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 68W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3, IPak, Short Leads Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 603pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 18.4nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 700V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 700V 7A (Tc) 68W (Tc) Through Hole TO-251
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)