DMC2004VK-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC2004VK-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMC2004VK-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 20V SOT-563
Ngā Rauemi: DMC2004VK-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMC2004VK-7
Tau Wae DMC2004VK-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 20V SOT-563 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 346445 pcs Pepa Raraunga DMC2004VK-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-563
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 540mA, 4.5V
Mana - Max 450mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-563, SOT-666 Ētahi Ingoa DMC2004VKDICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 16V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET N and P-Channel
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 20V 670mA, 530mA 450mW Surface Mount SOT-563 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 670mA, 530mA