DLPD3V3LC-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DLPD3V3LC-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLPD3V3LC-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 22V SOT26
Ngā Rauemi: DLPD3V3LC-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLPD3V3LC-7
Tau Wae DLPD3V3LC-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 22V SOT26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5462 pcs Pepa Raraunga DLPD3V3LC-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 22V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 330W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa DLPD3V3LC7
DLPD3V3LCDICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 2.5pF @ 1MHz Mahinga Korero 1