DL4004-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DL4004-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DL4004-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 1A MELF
Ngā Rauemi: DL4004-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DL4004-13
Tau Wae DL4004-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 1A MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5437 pcs Pepa Raraunga DL4004-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)