DL4002-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DL4002-13-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DL4002-13-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 100V 1A MELF
Ngā Rauemi: DL4002-13-F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DL4002-13-F
Tau Wae DL4002-13-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 100V 1A MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 5920 pcs Pepa Raraunga DL4002-13-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-213AB, MELF Ētahi Ingoa DL4002-FDICT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 100V 1A Surface Mount MELF
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz Tau Wae Tuakiri DL4002
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DL4003
DL4003
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 200V 1A MELF
I roto i te taonga: 5005 pcs
Tikiake: DL4003.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 1A MELF
I roto i te taonga: 5516 pcs
Tikiake: DL4004.pdf
RFQ
DL4003-13-F
DL4003-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: DL4003-13-F.pdf
DL4002-TP
DL4002-TP
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 100V 1A MELF
Tikiake: DL4002-TP.pdf
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 50V 1A MELF