DGD21844S14-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DGD21844S14-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SO
Ngā Rauemi: DGD21844S14-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DGD21844S14-13
Tau Wae DGD21844S14-13 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 104173 pcs Pepa Raraunga DGD21844S14-13.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 20 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SO
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 40ns, 20ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Te maha o nga Kaikoi 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Haumaru Mamao - VIL, HIV 0.8V, 2.5V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Non-Inverting
Rahi Taitapa Nui - Max (Bootstrap) 600V Pato Puka IGBT, N-Channel MOSFET
I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini) 1.4A, 1.8A Momo Channel Synchronous