DFLZ8V2-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ8V2-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLZ8V2-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 1W POWERDI123
Ngā Rauemi: DFLZ8V2-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLZ8V2-7
Tau Wae DFLZ8V2-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 1W POWERDI123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 322679 pcs Pepa Raraunga DFLZ8V2-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Original-Reel® Paa / Case POWERDI®123
Ētahi Ingoa DFLZ8V2DIDKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 2 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 1W ±6% Surface Mount PowerDI™ 123 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 3V