DFLZ33Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ33Q-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLZ33Q-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER POWERDI123
Ngā Rauemi: DFLZ33Q-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLZ33Q-7
Tau Wae DFLZ33Q-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 281848 pcs Pepa Raraunga DFLZ33Q-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case POWERDI®123
Ētahi Ingoa DFLZ33Q-7DICT Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 5 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 1W ±5% Surface Mount PowerDI™ 123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 22V