DFLT12A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT12A-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLT12A-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V POWERDI 123
Ngā Rauemi: DFLT12A-7.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLT12A-7
Tau Wae DFLT12A-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V POWERDI 123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 326734 pcs Pepa Raraunga DFLT12A-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 225W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Ētahi Ingoa DFLT12A7
DFLT12ADITR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Capacitance @ Frequency -