DFLS1200-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLS1200-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFLS1200-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 200V POWERDI123
Ngā Rauemi: DFLS1200-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFLS1200-7
Tau Wae DFLS1200-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 200V POWERDI123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 336723 pcs Pepa Raraunga DFLS1200-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Ētahi Ingoa DFLS12007
DFLS1200DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 200V 1A Surface Mount PowerDI™ 123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 23pF @ 5V, 1MHz Tau Wae Tuakiri DFLS1200